Értékesítő

Sóskúton, munkavédelmi eszközök piacán élenjáró partnerünk számára keresünk Területi képviselő, Értékesítő kollégát.

TK01

Sóskút

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Munkavédelmi eszközök értékesítése új ügyfelek részére
  • Szerződéskötés
  • Ügyfélkapcsolat ápolás

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

  • Teljes körű, önálló szakmai munkát végezhet
  • Bővítheti meglévő ügyfél-kapcsolatait
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Stabil céges környezet
  • Céges mobiltelefon, költségtérítéssel, céges laptop
  • Céges autó

Ahhoz, hogy sikeres legyen, az alábbi készségekre van szüksége:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-5 éves releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség, magas teherbírás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

  • Termékismeret (munkavédelmi eszközök), Konkurenciaismeret

Egyéb információk az állásról:

  • Versenyképes bércsomag
  • Jutalék
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Sóskút

  • hr@salesjob.hu e-mail címen "Értékesítő - TK01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok