Műszaki értékesítő / Key Account Manager

Partnerünk energiatakarékos és környezetbarát fűtési rendszerek kialakítására szakosodott cégcsoport, amelynek szakemberei és mérnökei komplexen vizsgálják az épület energetikai paramétereinek és fűtésrendszer elemeinek kapcsolatát. Nem csupán a termékek értékesítését végzik, sokkal inkább környezettudatos rendszert alkotnak, így ezen egyedi konstrukció megalkotásával visznek meleget partnereik otthonába.

A dél-koreai anyavállalat termékeinek kizárólagos magyarországi forgalmazója lojális, hosszú távra tervező munkatársat keres, bővítés céljából

Műszaki Értékesítő / Key Account Manager

pozícióba.

ME02

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

  • A bejövő igények mentén az érdeklődés felkeltése, minőségi igényfelmérés biztosítása
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése (infrapanel, padlőfűtés, termosztátok)
  • Kapcsolattartás a meglévő és potenciális új partnerekkel
  • Ajánlatkészítés
  • Szerződéskötés

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

  • Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
  • Teljes körű szakmai támogatás, képzés, betanítás
  • Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, irodai háttér). A jó munkakörülményekhez természetesen rendszeres csapatépítések és közös programok is hozzájárulnak.

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

  • Középfokú műszaki végzettség (preferáltan: energetikus illetve épületgépész technikus)
  • 1-2 év értékesítési tapasztalat illetve megfelelő műszaki affinitás (ennek hiánya nem kizáró ok)
  • Angol alapfokú nyelvtudás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan: építészmérnök vagy épület gépészmérnök)
  • Fűtőrendszerek területén szerzett értékesítési vagy munkatapasztalat
  • Angol vagy egyéb világnyelv középfokú ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • hr@salesjob.hu e-mail címen "Műszaki értékesítő - ME02" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok