Mérnök értékesítő

Megbízó partnerünk az épületek villamos- és digitális adatátviteli infrastruktúráinak egyik meghatározó szereplője. A világ több mint 180 országában jelen lévő cég egyik legdinamikusabban fejlődő része az épületek villamos hálózatának alapját adó energiaelosztás termékkör.

Létszámbővítés miatt Mérnök értékesítő munkakörbe keresünk új kollégát.

ME01

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

  • Új és meglévő ügyfelekkel tárgyalások lebonyolítása
  • Vevői igények és elvárások felmérése
  • Energia elosztó rendszerek értékesítése (építőipari beruházások, gyártó-, termelő cégek felé)
  • Szerződéskötések
  • Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése.
  • Értékesítési stratégia megvalósítása
  • Együttműködés az értékesítési és a termelési csapattal

Ahhoz, hogy sikeres legyen, az alábbi készségekre van szüksége:

  • Villamosmérnöki végzettség (erősáram szakirány)
  • Elemző készség
  • Projektszemlélet
  • Jó kommunikációs készség és tárgyaló képesség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Precizitás, jó együttműködő képesség, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes francia nyelvtudás
  • Legalább 3 éves energiaelosztás témakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

Egyéb információk az állásról:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos képzések
  • Fejlődési, későbbiekben előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • hr@salesjob.hu e-mail címen "Mérnök értékesítő - ME01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok