Vodafone Partner - KKV (üzleti) Ügyfélmanager

A Vodafone szerződéses partnere, mozgó üzletkötői hálózatának bővítéséhez üzletkötőket keres

UM01

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

  • Új, potenciális mikro- és kisvállalati üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése, valamint meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  • Üzleti szolgáltatások szakszerű értékesítése
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, személyes látogatások, esetlegesen felmerülő ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Heti és havi jelentések, riportok készítése a megbízó felé

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

  • Minimum középfokú végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélcentrikusság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat

Egyéb információk az állásról:

  • Havi alapjuttatás magas havi jutalék
  • Hosszútávú, jó kereseti lehetőség
  • Vodafone által biztosított szakmai tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • hr@salesjob.hu e-mail címen "Ügyfélmenedzser - UM01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok