Üzletvezető helyettes

Megbízó partnerünk a világ piacvezető sportszer értékesítő cégének franchise üzlete. Prémium kategóriás sportmárkák, ruházatok, sportcipők értékesítésével foglalkoznak. Budapesti üzletükbe

kollégát keresünk.

UV01

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

A bolt üzleti céljaival tisztában van, minden rendelkezésre álló erőforrást felhasználva aktívan dolgozik azok elérésén, vagy túlteljesítésén.
Meghatározza a napi feladatokat, amelyeket kiad az eladók részére.
Képzi az eladókat, teljesítményüket értékeli, rendszeresen ellenőrzi.
Statisztikákat készít, meghatározza az árumozgást, a prioritásoknak megfelelően rangsorol.
A brand alapelveit betartja, a bolt arculata és a vevőorientáció szempontjából.
Üzletmenettel kapcsolatos adminisztrációt elvégzi, a bolt működésével kapcsolatos minden tevékenységben aktívan részt vesz.
Érzelmileg azonosul a branddel.

 Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

Világmárka, mégsem multinacionális szemlélet
Egymásra odafigyelő csapat
Családias, baráti hangulat
Támogató vezetőség

 Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Középfokú, kereskedelmi végzettség
Minimum 3 év értékesítési tapasztalat
Precíz munkavégzés
Kedves, vevőorientált személyiség

 Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

Angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
Sporttal kapcsolatos múlt, sportolás

 Egyéb információk az állásról:

Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
Fiatalos, nyitott csapat
Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

hr@salesjob.hu e-mail címén „Üzletvezető helyettes – UV01” megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok