Területi képviselő, Project koordinátor

Megbízó partnerünk kizárólagos forgalmazója Kína legnagyobb világítástechnikai cégének, ahol a kezdetektől kiemelt hangsúlyt fektetnek a kutatásra, a fejlesztésre és a minőségellenőrzésre. Az anyavállalat referenciái között megtalálható többek között a 2008-as pekingi Olimpiai Játékok és a 2010-es „World Expo”  is, ahol a legnagyobb világítástechnikai beszállító volt. Magyarországon is a nagykereskedelmi értékesítés mellett egyre inkább előtérbe kerül a projektértékesítés az adott régión belül. Ennek a területnek a fejlesztésére keresünk a következő pozícióban új kollégákat:

TERÜLETI KÉPVISELŐ, PROJEKT KOORDINÁTOR

TK02

Országos, preferált lokáció: : Észak-Kelet, Dél-Kelet, vagy Észak-Nyugat Magyarország

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

Világítástechnikai termékek (LED technológia) értékesítése
Világítástechnikai projektek felkutatása
Tervezők, kivitelezők és belsőépítészek látogatása
Kis-, nagykereskedelmi partnerek látogatása
Tárgyalások lebonyolítása, igényfelmérés, ajánlatok összeállítása
Az értékesítési folyamat adminisztrációjának biztosítása
Az ügyfeleknek nyújtott szolgáltatás folyamatos nyomon követése

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, irodai háttér). Ezen felül a sikeres pályázó a kiemelkedő vállalati háttérnek köszönhetően, különböző szakmai továbbképzéseken is részt vesz. A jó munkakörülményekhez természetesen rendszeres csapatépítések és közös programok is hozzájárulnak.

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Legalább középfokú végzettség
Műszaki ismeretek, affinitás
Releváns piaci és/vagy termék ismeret
Régió meghatározó beruházóinak, kivitelezőinek ismerete
Üzleti érzék, kiváló kommunikációs készség, motivált személyiség
Világítástechnikai alapismeretek

Előny, de nem elvárások Önnel szemben:

Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Országos
preferált lokáció: Észak-Kelet, Dél-Kelet, vagy Észak-Nyugat Magyarország

hr@salesjob.hu e-mail címen "Területi képviselő, projekt koordinátor - TR02" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok