Területi képviselő - műszaki területre

Partnerünk, több mint 20 éve működő, dinamikusan fejlődő Borsod-Abaúj-Zemplén megyei székhelyű, csapágytermékek forgalmazásával foglalkozó cég. Ügyfeleiknek a világ egyik vezető csapágygyárának a német Schaeffler KG, FAG és INA márkájú termékeit kínálják, akivel több éve, mint hivatalos szerződött márkakereskedő dolgoznak együtt.

Globális vállalatként a Schaeffler csoport világszerte egységes minőségi standardot, szakértelmet és szolgáltatásokat kínál vevői számára.

A Schaeffler gyártmányok mellett polcaikon megtalálható az amerikai Timken és a japán Nachi csapágygyárak termékei is. Kínálatuk sokszínűsége segít partnereinknek a legoptimálisabb megoldás kiválasztásában. Most bővülő csapatukba keresnek (2 fő) kiváló kvalitásokkal rendelkező

Területi képviselőket- műszaki területre

(Dunántúl illetve Északkelet-Magyarország)

TK03

Dunántúl (Nyugat-Magyarország), Északkelet-Magyarország

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

A cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése (csapágyipari termékek, hajtástechnika, ásványipari termékek, kenőanyagok)
Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése, meglévő ügyfelek kezelése
Tárgyalások levezetése, javaslatok, ajánlatok elkészítése leendő ügyfelek részére
Szerződéskötés
Riportok, előrejelzések és értékesítési jelentések, túratervek készítése az ügyvezetés felé
Műszaki tanácsadás, munkafolyamatok adminisztrációjának biztosítása

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség
Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, laptop, irodai háttér)

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Középfokú végzettség
1-2 év műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat illetve megfelelő műszaki affinitás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
Szakirányú értékesítési tapasztalat
Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Dunántúl (home office rendszerben történő munkavégzés, preferáltan: Baranya, Somogy, Tolna, Fejér megyei lakhellyel rendelkezők)

Északkelet Magyarország (preferáltan: BAZ megyei lakhellyel rendelkezők)

hr@salesjob.hu e-mail címén „Területi képviselő – műszaki területre – TK03” megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok