Projektmenedzser

Megbízó partnerünk Magyarországon és az EU több országában is támogatja partnereit innovatív online megoldásokkal. Szolgáltatásai egyesítik a nagyvállalati rendszerfejlesztést a webes és mobil technológiákkal valamint az online marketinggel. A gyakorlatban olyan teljes körű szolgáltatást biztosít, amely a website és webáruház fejlesztésektől egészen a közösségi és mobil applikációk területére és a vállalatirányítási rendszerekre is kiterjed.

Létszámbővítés miatt

munkakörbe keresünk új kollégát

PM03

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

Naprakész tudás, folyamatos képzések, szakmai konferenciákon való részvétel
Fejlesztési projektek teljes körű ellátása
Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
Fejlesztők, tesztelők koordinálása
Specifikáció elkészítése
Értékesítés támogatási folyamatokban részvétel

Ahhoz, hogy sikeres legyen, az alábbi készségekre van szüksége:

Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Üzletágra vonatkozó technikai háttér ismerete
Projektmenedzsmentben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Német nyelvtudás
Web fejlesztési tapasztalat

Egyéb információk az állásról:

Versenyképes bér- és juttatási csomag
Hosszú távú és folyamatos perspektíva
Fejlődési lehetőség, nagyfokú pro aktivitás-, szabadsági faktor biztosítása
Laza munkahelyi légkör (irodában francia bulldog)

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület

hr@salesjob.hu e-mail címen "Projektmenedzser - PM03" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok