Műszaki értékesítő

Fő profiljuk a csővázas rendszerek, intralogisztikai eszközök és megoldások és 5 S termékek forgalmazása. Ügyfeleik főleg az autóipar, elektronikai- és összeszerelő ipar piacvezető vállalatai közül kerülnek ki, mint a Daimler AG, VW, a Siemens AG és Continental.

LOJÁLIS, HOSSZÚ TÁVRA tervező munkatársat keresnek, bővítés céljából

pozícióba, Magyarország területére.

ME03

Kecskemét, illetve országos

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

A cég termékeinek értékesítése, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
Új partnerek felkutatása
Igényfelmérés, tárgyalás lebonyolítása, ajánlatkészítés, szerződéskötés

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

Versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
Laptop, telefon, céges autó
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Teljes körű szakmai támogatás, képzés, betanítás
Fiatal, nyitott, lelkes csapat

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

2–3 éves értékesítési tapasztalat
Műszaki affinitás, vevőorientált gondolkodás
Társalgási szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás
Hajlandóság utazására (heti 3-4 nap)

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
Autó-/elektronikai iparban szerzett tapasztalat (B2B szegmens)
Kecskemét és 80 km-es vonzáskörzetben lévő lakhely

Munkavégzés helye:

Kecskemét, illetve országosan (jelentkezést ennek megfelelően az ország egész területéről várunk)

hr@salesjob.hu e-mail címen „Műszaki értékesítő – ME03” megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok