Munkafelvevő-vevőszolgálati munkatárs

Partnerünk nemzetközi viszonylatban a harmadik legnagyobb nehéztehergépjármű- és dízelmotorgyártója, több mint 85 éve a szállítmányozási szektor élvonalába tartozik. Teljes körű igényre szabott finanszírozási, lízing-, biztosítási és szervizmegoldásokat nyújt, valamint a városi közlekedésben használható szállítási rendszereket biztosít. Méltán ismert a kiváló minőségi és biztonsági színvonaláról, a környezet iránt tanúsított tiszteletéről valamint ügyfeleiről való gondoskodásáról.

Bővülő csapatukba keresünk ügyfélkapcsolati pozícióban jártas és eredményes,

MUNKAFELVEVŐ-VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

MVM01

Polgár, Hajdú-Bihar megye

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

  • Az ügyfél beérkezésekor a gépjármű átvétele az adott esetre előírt folyamat alapján
  • Árajánlat készítés
  • A műhely erőforrások megtervezése és összehangolása
  • A járművek javításához, illetve az értékesítéshez szükséges alkatrészek és segédanyagok egyeztetése az ügyféllel
  • Általa irányított műszak tevékenységének megszervezése, irányítása
  • A mindenkori műhely direktívák, folyamatok ismerete és betartatása
  • Az elkészült munkák és alkatrészek átadása az ügyfeleknek, ismertetve az elvégzett szolgáltatás alapján készített számlát

Ahhoz, hogy sikeresen legyen, az alábbi készségre van szüksége:

  • Tehergépjármű-, személyautó szerviz ügyfélkapcsolati pozícióban eltöltött néhány éves tapasztalat
  • Ügyfélorientált, együttműködő munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Polgár és 80 km-es vonzáskörzetében lévő lakhely.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • C, D kategóriás jogosítvány

Egyéb információ az állásról:

A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít. Ezen felül a sikeres pályázó nemzetközi vállalati háttérrel, különböző szakmai és műszaki továbbképzéseken is részt vesz.

Munkavégzés helye:

  • Polgár (Hajdú-Bihar megye)

hr@salesjob.hu e-mail címen "Munkafelvevő-vevőszolgálati munkatárs - MVM01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok