Kiemelt ügyfélkapcsolattartó

Partnerünk, több mint 10 éve működő, dinamikusan fejlődő budapesti székhelyű, kategóriájában piacvezető mezőgazdasági portál, amely hirdetési felületek online és offline értékesítésével foglalkozik.

Ügyfeleik közé tartoznak Magyarország TOP agrárvállalatai, most bővülő csapatukba

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATTARTÓ

 munkatársat keresnek

KT01

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

Új partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal való egyeztetések a hosszú távú megállapodásokra való törekvés jegyében
Kategóriájában piacvezető agrárportál online és offline felületeinek értékesítése
Kiemelt és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen
Ajánlatok készítése, nyomon követése, a CRM folyamatos frissítése
Rendszeresen tájékozódás az ügyfelek igényeiről, új értékesítési területek felkutatása
Részvétel az értékesítést segítő kampányok szervezésében és lebonyolításában
Kiállításokon, workshopokon való aktív részvétel

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség
Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, laptop, irodai háttér)

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Középfokú végzettség
2-3 éves online hirdetési felületek értékesítésében szerzett tapasztalat
Nyitottság, naprakész tájékozottság az online felületekkel kapcsolatban
B kategóriás jogosítvány

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

Agrárvégzettség, bármilyen agráriumban szerzett tapasztalat vagy agrárszegmensre való nyitottság

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

hr@salesjob.hu e-mail címen "Kiemelt ügyfélkapcsolattartó - KT01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok