Key Account Manager

Partnerünk olyan céges mobilapplikációk és szoftverek értékesítésével foglalkozik, melyek megkönnyítik a vállalati ügymenetek folyamatát. Egyedi megoldásokat kínál bármilyen munkafolyamat gyors és egyszerű mobilizálására, legyen szó akár termékelhelyezés ellenőrzéséről, fogyasztásmérő leolvasásról vagy helyszíni kárfelmérésről. Termékeik percek alatt testreszabhatóak és alkalmazásuk napokon belül megkezdhető. 15 éve vannak jelen a magyar piacon, sales csapatukba keresnek

Key Account Manager-t

KAM01

Budapest, Pest Megye

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

Meglévő ügyfelek kezelése
Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése
Tárgyalások levezetése, javaslatok, ajánlatok elkészítése leendő ügyfelek részére (felsővezetők, IT szakemberek)
Előrejelzések és értékesítési jelentések készítése, kapcsolattartás a termékfejlesztési és a marketing osztállyal
Munkafolyamatok adminisztrációja a CRM rendszerben

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít, nemzetközi karrierlehetőséget kínál. (marketing támogatás, call center támogatás, telefon, laptop, tablet, irodai háttér, utazási támogatás).

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Felsőfokú végzettség
Minimum 2 éves B2B területen szerzett tapasztalat
Üzleti érzék, kiváló kommunikációs készség, motivált személyiség
Angol középfokú  nyelvtudás
Rugalmasság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó készség
Tanulásra való hajlandóság

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

IT területen szerzett értékesítési tapasztalat és kapcsolati tőke

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

hr@salesjob.hu e-mail címen "Key Account Manager - KAM01" megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok