Beszerzési specialista

Megbízó partnerünk több mint 20 éves tapasztalatával, magas minőségű termék szortimentjével, európai szintű raktárbázisával, több szaküzletével meghatározó szereplője az épületgépészeti üzletágnak. Az ügyfelek maximális kiszolgálása érdekében, a készletgazdálkodás kialakítása, a beszerzési stratégiák optimalizálása és működtetése miatt keresi új kollégáját a következő pozícióba:

BS01

Budapest

Teljes munkaidő

Kiemelt feladatok, kihívások:

Meglévő beszállítókkal kapcsolattartás, árajánlatok lekérése
Új beszállítók felkutatása, meglévő beszerzési források folyamatos felülvizsgálata, optimalizálása
Beérkezett ajánlatok kiértékelése, ártárgyalások, szerződések előkészítése, megkötése
Raktári készletfigyelés, készletgazdálkodás, elemzések, riportok elkészítése
Együttműködés a különböző divíziókkal
Kontrolling, összköltség-kalkuláció
Anyag- és eszközgazdálkodási stratégia és általánosan elfogadott beszerzési irányelv kialakítása, a szükségletek, a jelenlegi helyzet és a szállítói piac elemzése

 Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít. Új pozíció által nagyfokú proaktivitás, önállóság, felsővezetői támogatás tartozik a pozícióhoz. A jó munkakörülményekhez természetesen rendszeres csapatépítések és közös programok is hozzájárulnak. Stabil, tőkeerős munkahely, ahol a munkatársak megtartása prioritást élvez.

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

Legalább középfokú szakirányú végzettség
Alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete
Beszerzésben és/vagy készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat
Angol középfokú nyelvtudás
Eredményorientáltság és csapatszellem.

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

Épületgépészeti végzettség
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Egyéb nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest, 3. kerület

hr@salesjob.hu e-mail címen „Beszerzési specialista – BS01” megjelöléssel.

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok